0216 622 3806

info@ulucsoynakliyat.com.tr

info@ulucsoynakliyat.com.tr

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Taşıma Şirketi olarak kurulduğumuz tarihten itibaren  İstanbul’un her noktasına ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Kartal Evden Eve Nakliyat, Kartal merkezli bulunan firmamız ülkenin istediğiniz her yerine kamyon, kamyonet, tır gibi aklınıza gelebilecek her çeşit geniş taşıma aracınız hizmetinize sunmaktadır.

İstanbul’da nüfus yoğunluğu sebebiyle taşımacılık yoğun olarak gerçekleşir. İstanbul’a bağlı Kartal ilçesi de İstanbul’un yerleşim yeri olarak sıkça tercih edildiği dolayısıyla taşımacılık işlemlerinin yoğun olarak gerçekleştiği bir bölgedir. Kartal ve çevresinde çok sayıda taşıma şirketleri bulunmaktadır. Taşıma şirketlerinin artış göstermesi, taşıma şirketlerinin kendini daha da geliştirmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple Kartal gibi taşımacılık işlemlerinin yoğun gerçekleştiği bir yerde kaliteli ve güvenilir bir firma bulmak daha kolay olacaktır. Firmamız bölgedeki sıkı rekabetin bilinciyle kendini sürekli geliştirerek farkını ortaya koymaktadır.

Kartal taşıma şirketi olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat, sigortalı taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama hizmetleri gibi aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Taşıma işlemlerini gerçekleştirecek olan personellerimiz alanında uzman, tecrübeli kişilerdir. Uzman personellerimiz ile her türlü taşıma işlemini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

Kartal Bölgesi Taşımacılık Hizmeti

Kartal Evden eve nakliyat noktasında hizmet veren firmamıza ulaşmanızla birlikte sizlere nakliyat işlemi için randevu verilmektedir. Randevu günü ve saatinden bir gün öncesinde sekreterimiz sizi arayarak planda bir değişiklik olup olmadığını sormaktadır. Eğer planda bir değişiklik yoksa işinin ehli olan ve alanında uzman ekibimiz bildirmiş olduğunuz adrese gelir. Burada tüm eşyalarınızın tamamının söküm ve paketleme işlemini gerçekleştirirler. Bütün bunlar tam bir uzman hassasiyetiyle yapılmaktadır ve hiçbir eşyanıza zarar vermemek için her türlü gayret gösterilmektedir.

Paketleme işlemi tamamlanan eşyalarınız yeni adrese Kartal evden eve nakliyat firmasının tecrübeli şoförleri tarafından sağ salim ulaştırılır. Burada da yine bütün eşyalarınızın uzman ekibimiz tarafından paketlerden çıkarılması, tamamının sonuna kadar kurulum ve montaj işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ekibimiz sizlere ekstra hiçbir masraf çıkarmayacağı gibi arkalarında da tek bir atık bırakmadan evinizi tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmektedir.