0216 622 3806

info@ulucsoynakliyat.com.tr

info@ulucsoynakliyat.com.tr

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Yaşam alanlarının değiştirilmesi gerektiğini de pek çok kez taşıma işlemleri ile karşı karşıya kalmaktayız. Evden eve nakliyat firmaları taşınma işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Uzman çalışma arkadaşlarımız taşınma işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşlemini gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz evden eve nakliyat konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahiptir. Böylelikle sevkiyat işlemlerini başarılı olarak sağlamaktayız. Evden eve nakliyat işlemleri yaparken birçok kaliteli donanım kullanmaktayız. Özellikle yüksek modelli sevkiyat araçlarımız taşınma işlemlerinin profesyonel olarak yapılmasını sağlamaktadır. Nakliyat şirketimiz sektörde daima adından söz ettirmeyi başarıyor. Uzman çalışanlarımız sayesinde daima bir adım önde olmayı başarıyoruz. Evden eve nakliyat işlemleri yaparken eşyalarınızın kırılıp dökülmeden herhangi bir zarar görmeden sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Firmamız sigortalı evden eve taşımacılık kapsamında en üst seviyede hizmetler sunuyor.

Eşyaların Yerleştirilmesi Ve Montaj İşlemleri

Uzman kadromuz tarafından yeni evinize tüm eşyalarınız özenle yerleştirilmektedir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden taşınması firma çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.Yaşam alanlarınızda kullandığımız beyaz eşyaların montaj işlemleri firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır. Firma çalışanlarımız beyaz eşyaların kurulumu konusunda her türlü bilgiye sahiptir. Firma çalışanlarımızın desteği sayesinde herhangi bir tesisatçıya gerek kalmadan nakliye hizmetleriniz yapılmaktadır. Ayrıca mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri uzman kadromuz tarafından özenle yapılıyor. Evden eve taşıma işlemleri yapılırken en çok dikkat edilmesi gerekenler eşyaların taşınmasıdır. Eşyalarını sigortalı taşımacılık kapsamında taşınıyor ise sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi kapsamındaki tüm hizmetlerin yararını görürsünüz. Sigortalı taşımacılık nakliye firmalarında olması gereken bir zorunluluktur. Bu kapsamda faaliyet sürdüren firmalardan destek almanız son derece önemlidir.

Sigortalı Nakliye Hizmeti İçeriği

Sigortalı evden eve taşımacılık kapsamında faaliyet sürdürdüğümüz nakliyat şirketimiz, tüm eşyalarını özenli taşınmasını gerçekleştiriyor. Nakliye hizmetleri sunarken tüm eşyalarınızın sigortalı taşımacılık kapsamında koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Böylelikle nakliye hizmetlerinden bir gün önce sigorta şirketi devreye girerek tüm eşyalarınızın sigortalanmasını sağlıyor. Böylece nakliye işlemleri esnasında eşyalarınız herhangi bir zarar görürse veya hasar alırsa sigorta şirketi hemen devreye girmektedir. Sigorta şirketi eşyalarınızın tüm maddi değerini ödemektedir. Sizler de evden eve nakliyat işlemleri yaptıracağınız zaman sigortalı taşımacılık kapsamında faaliyet sürdüren kurumsal firmamızı tercih ederek, en üst seviyede hizmet alabilir, taşınma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.